Moderator: MaxFloRec

11 sie 2008, 22:02
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

Hej Lilu. Mam pytanie do Ciebie. Czy jesteś feministką, maskulistką? Ogólnie jak zapatrujesz się na te ruchy?
Dzięki z góry za odpowiedź, pzdr.

23 sie 2008, 19:19
MaxFloRec

nie, nie, nie, nie, nie

jestem hmmm... patriotką, hedonistką, sceptyczką a czasami malkontentką i chyba tyle wystarczy :)

ale pytanie jest fajne. nie wiem czemu zdarzają się kompletnie mylne interpretacje moich tekstów (jak na przyklad pod paznokciem, ktore absolutnie nie odnosi sie do jakiejkolwiek plci), kiedy napisalam w zyciu tylko jeden jedyny numer o tym, ze faceci sa 'be' :)

a do feminizmu nic nie mam, kazdy ma prawo do swoich pogladow. zero tolerancji tylko dla braku tolerancji, ajt? :)

01 wrz 2008, 01:19
Member

Przyznam, że do zadania pytania zmotywowały mnie właśnie co poniektóre komentarze do nowego singla. A że istnieje możliwość ucięcia/potwierdzenia spekulacji u źródła to postanowiłem z niej skorzystać ;-)
A co do błędnych interpretacji, no cóż... Czasami trudno wyczuć czyjeś intencje, wejść do czyjejś głowy także nie ma możliwości, no więc zdarzają się ;-) Taka już ich natura, że nie są biernym odczytem.
Ok, dzięki jeszcze raz, pzdr.

09 wrz 2008, 11:29
MaxFloRec

z drugiej strony kazdy rozumie tak jak chce i po to sa kawalki, zeby je sobie subiektywnie interpretowac.

12 lis 2008, 10:46
MaxFloFriend

Lilu lubi jak facet jej otwiera drzwi i całuje po rękach :D sama to powiedziała mamy to nagrane ;)

Obrazek

Powrót do Lilu